Sesja produktowa dla firmy Hanami

Hanami to firma działająca w branży makijażu permanentnego. Sesja produktowa na potrzeby sklepu internetowego i materiałów reklamowych firmy.

Projekt dla Opolskiego Szlaku Kulinarnego: zdjęcia restauracji oraz realizacja strony internetowej

Około 20 restauracji w województwa Opolskiego należy do Opolskiego Szlaku Kulinarnego. Zrealizowany projekt zakładał wykonanie zdjęć wnętrza restauracji i potraw. Kolejnym etapem było stworzenie strony internetowej  www.opolskibifyj.com 

Hotel Mercure Opole 

W nowo wyremontowanych pokojach hotelu Mercure znajdziecie zdjęcia mojego autorstwa. Zobaczcie zdjęcia hotelu i restauracji, które także wykonałam.

Sesje reklamowe dla producenta opraw okularów

Sesje reklamowe dla marek: LOUIS DELACROIX, MOCOA, DEFRAME, FORSETI, FORSETI PRESTIGE. 

Wyjątkowy czas, wyjątkowa pamiątka

Jak ogarnąć pełną energii dwulatkę, biegającego za nią tatę i próbującą nadążyć za nimi mamę z dzidziusiem w brzuszku? Na samą myśl wiele z Was pewnie jest zmęczona. Jednak niech Was to nie zwiedzie, bo prawda jest taka, że pięknie jest zatrzymać takie momenty w kadrze.

Po co nam fotograf?
Kilka kadrów z Chrztu Bruna

Przecież każdy zrobi kilka zdjęć telefonem i będzie z czego wybierać. Czy jednak oglądanie tych pięknych chwil przez ekran aparatu z telefonu jest takie samo ? Może zamiast usilnie próbować sfotografować wszystko co dzieje się dookoła warto zostawić telefon w kieszeni i przeżywać te wyjątkowe momenty tak, aby zostały w naszej pamięci. 

Rustykalne wesele Natalii i Mateusza 

Mogę z czystym sercem powiedzieć, że jest to moją najbardziej wytrwała para. Z powodu wirusa przekładali swoje wesele od kwietnia, przez maj aż do czerwca. Ostatecznie wszystko się udało, a ich wesele otworzyło sezon ślubny 2020. 
Zobaczcie miłosną historię Natalii i Mateusza. 

Profil na Instagramie od czego zacząć? Lifestylowa sesja Pauliny.

Instagram bazuje na fotografiach, których zadaniem jest przyciągnięcie odbiorcy i zaproszenie do przeczytania posta. Zawsze mamy jakieś zdjęcia na start ale chcąc prowadzić ciekawy profil, warto przygotować sobie materiały do postów już na samym początku.

CHEERLEADERS OPOLE

W 2019 roku powstała w Opolu profesjonalna grupa taneczna Cheerleaders Opole zobacz kadry z sesji promocyjnej.

Nieszablonowo? Inaczej niż wszyscy? Styczniowe wesele Angeliki i Tomka 

Wakacyjne miesiące z literką „r” w nazwie czy zimowe klimaty? Większości z nas wesele kojarzy się z wakacyjnym sezonem, a jednak coraz więcej par decyduje się na wesela w jesienno-zimowej odsłonie. Zobaczcie styczniowe wesele Angeliki i Tomka, którzy stworzyli wyjątkową i piękną atmosferę.

Sylwester w Norwegii- jak zwiedzić kawałek świata nie wydając przy tym całych oszczędności?

Piękne fiordy, ciekawa architektura i morskie klimaty. Odskocznia od codzienności i nietypowe powitanie nowego roku. Zobaczcie kilka zdjęć, które udało mi się zrobić podczas przerwy świąteczno-noworocznej. 

Sesja rodzinno-ciążowa, czyli jak to wszystko opanować i nie zwariować?

Takie sesje rządzą się swoimi prawami. Panuje lekki chaos, ale w efekcie mamy spontaniczne i naturalne kadry, a dodatkowo miło spędzony czas w rodzinnym gronie.  

Impreza firmowa na zakończenie roku

Doceniamy miejsca pracy, w których czujemy się swobodnie. Często jest to zasługa pracodawcy, a firmowe imprezy są idealną okazją na podziękowanie pracownikom za całoroczny wysiłek. Fotorelacja z imprezy na zakończenie 10-letniej pracy Pani Sabiny założycielki herbaciarni Jasminum. 

Daj sobie pomóc. Czyli czy warto oddać przygotowania w czyjeś ręce ?

Czasami dobrym pomysłem jest oddanie pewnych spraw w ręce specjalistów. Fotorelacja z jesiennej realizacji imprezy przez Manufakturę Przyjęć w uroczym Hotelu Jakubus.