Pytania dotyczące oferty

Oczywiście! Pakiet z mniejszą ilością zdjęć, będzie na pewno tańszy. Zapytajcie o ofertę chętnie dostosuję ją pod Wasze wymagania. 

W zależności od terminu. Staram się cały materiał oddać jak najszybciej do miesiąca reportażu/sesji. (w ścisłym sezonie ślubnym do dwóch miesięcy). 

Oczywiście, jest taka możliwość, każdy rodzaj sesji jest osobną ofertą.

Często patrząc na ceny nasuwa się takie pytanie, jednak nie płacicie tylko za same zrobienie zdjęć. Na cenę składa się także czas spędzony nad selekcją i obróbką zdjęć, zakup pen drive i opakowań, sprzęt fotograficzny na którym pracuję, nawet licencja na program do obróbki zdjęć, no i umiejętności (których rozwój jest możliwy dzięki kolejnym szkoleniom). 

Oferta ślubna zawiera reportaż: przygotowania, Błogosławieństwo, ceremonia w kościele, przyjęcie weselne (do oczepin max godziny 1.00), krótka sesja plenerowa w dniu ślubu (jeśli będzie na to czas).  W cenie: min. 400 zdjęć poddanych edycji i retuszowi, pliki przygotowane do internetu i w pełnej rozdzielczości gotowe do druku, darmowy dojazd do 30 km od Opola.

Moim zdaniem jest to świetna okazja na oswojenie się z aparatem, poznanie swojego ciała i sprawdzenie, które pozy i miny najbardziej się Wam podobają. Ułatwi to sprawę na samym weselu i poprawi efekt zdjęć w tym najważniejszym dla Was dniu. Dodatkowo sesja narzeczeńska to świetna zabawa i piękna pamiątka. 

Tak, często wykonuję takie reportaże. Odnośnie ceny proszę o kontakt, wyceniam indywidualnie w zależności od ilości godzin w ciągu których mam robić zdjęcia. 

Najważniejsze jest, aby styl usługodawcy odpowiadał Młodej Parze. Ważne jest też poznanie osoby, która będzie wykonywać daną usługę. Duże firmy często wysyłają losowo osoby na dane wesele / imprezę. 

W takiej sytuacji proponuję sesję w jasno urządzonym mieszkaniu (bez dodatkowych opłat), lub wynajem pięknie urządzonego domu pod zdjęcia (za dodatkową opłatą).  

W zależności od rodzaju sesji, proszę o zadanie tego pytania przy umawianiu terminu sesji, chętnie pomogę. Podstawową zasadą jest wybranie wygodnych rzeczy, abyście czuli się swobodnie w trakcie robienia zdjęć. 

Pytania dotyczące mojej pracy

Zdecydowanie uwielbiam wszystkie sesje, szczególnie lifestylowe w plenerze lub w Waszych domach. Jest to najbardziej naturalne otoczenie, mamy czas na wykorzystanie miliona pomysłów i wybranie ciekawych miejsc. 

Naturalność w samym momencie robienia zdjęć jak i przy obróbce. Lubię plastyczne zdjęcia. Dla bardziej wtajemniczonych ulubione przysłony to 1.8 i 2.8. 

Pełnokalkowy aparat Nikon + jasne, stałoogniskowe obiektywy. Lampa reporterska Nikon. 

Możliwość odkrywania pięknych miejsc, szukanie coraz to nowych kadrów i rozmowę z nowo poznanymi ludźmi.  

Jestem osobą pozytywnie nastawioną. Ostatnio usłyszałam, że jak robię zdjęcia to zza aparatu widać mój uśmiech co sprawia, że osoby fotografowane uśmiechają się do mnie.