Zofia Sadyk

fotograf

Naturalność, emocje, uśmiech

Trzymając aparat przy oku poszukuję kadrów, które będą zawierać właśnie te trzy, według mnie najważniejsze elementy.

  • Na moich sesjach jak i w reportażu, szukam wyjątkowych momentów dostosowując się do sytuacji, zamiast ustawiać sytuację pod siebie.
  • Wiem, że pokazanie prawdziwych emocji stojąc przed aparatem do najprostszych nie należy, dlatego to ja stawiam sobie za zadanie byście czuli się przy mnie dobrze. Ważne, abyście mogli swobodnie pokazać te piękne emocje, które ja zachowam na zdjęciu.
  • No i uśmiech, tak drobna sprawa, o tak wielkiej mocy. Wyraża wiele emocji i często śmiejemy się nie tylko ustami, ale też oczami, a nawet całym ciałem. Jestem zadowolona ze swojej pracy, kiedy patrzycie na gotowe zdjęciach, a uśmiech sam pojawia się na waszych twarzach.

Fotografia to dla mnie szukanie wyjątkowych i urokliwych kadrów. Inspirowanie się zmieniającym światłem i cieniem. Zatrzymanie piękna w spojrzeniach i obdarowanie uśmiechem drugiego człowieka. Wiem, że w fotografii ważny jest zarówno efekt końcowy jak i cały proces jej powstawania. 

coś o mnie,

uwielbiam pracę z ludźmi, urzeka mnie to, że od każdego można nauczyć się czegoś nowego. Jestem niewysoką, ale wszędzie mieszczącą się, zawsze uśmiechniętą osobą. Uwielbiam robić check-listy, optymalizować czas pracy i planować dni w kalendarzu. Zawsze jestem przygotowana i daję z siebie wszystko, by stanąć na wysokości zadania. Do każdej, nawet najdrobniejszej sprawy, podchodzę w sposób kreatywny.
Z życia prywatnego, jestem szczęśliwą żoną i mamą małego Tadzia. W związku z czym jak każda mama posiadam magiczną moc ogarniania kilku rzeczy na raz 🙂 

 

Pracuję na profesjonalnym sprzęcie – pełnoklatkowy aparat Nikon, jasne i stałoogniskowe obiektywy to sprzęt pozwalający mi na stworzenie plastycznych i kreatywnych zdjęć. 

Zdjęcia poddaje obróbce w programach Adobe Lightroom i Adobe Photoshop. 

Fotografią zajmuje się od ponad 6 lat. Jestem absolwentką kierunku Nowoczesne Techniki Fotograficzne w Mediach (Dolnośląska Szkoła Wyższa). Swoją pracę magisterską obroniłam na Uniwersytecie Opolskim, pisząc o znaczeniu fotografii w kreowaniu wizerunku produktów i usług oraz ich wpływie na zainteresowanie odbiorcy. 

Galeria

moje projekty

Jestem otwarta na współpracę w różnorodnych projektach.