Jak To działa?

Wybór katalogu

Wybieracie cały katalog lub kilka katalogów zdjęć np. z wakacji i przesyłacie mi na e-mail. (tutaj proponuję bezpłatne przesłanie plików przez stronę podaną poniżej)

Co robimy?

Wybieracie opcje: segregacja i obróbka zdjęć lub/i stworzenie albumu (lub innych gadżetów fotograficznych). Przykład: proszę o segregację i obróbkę zdjęć z wakacji w Grecji, chciałabym stworzyć album A4 poziomy z 26 kartkami. 

efekt

Dostajecie gotową pamiątkę na lat i uporządkowane zdjęcia, do których z przyjemnością będziecie wracać i pokazywać znajomym. Nie musicie martwić się, że pośród ładnych kadrów co drugie zdjęcie jest poruszone lub nieostre. 

Dla kogo taka oferta?

Dla każdego! Bo kto nie ma listy rzeczy do zrobienia, na którą nigdy nie ma czasu? 
Może znajdują się tam takie zadania jak: uporządkuj zdjęcia, zrób album rodzinny, wywołaj zdjęcia z wakacji, ale na samą myśl o tym wszystkim macie dosyć ? Przychodzę z pomocą! 

Pomysły na stworzenie albumu...

DSC_7366a-2

Pierwszy rok życia

DSC_6066

dla babci i dziadka

SESJA_D&A_MALE_166

dla niej / niego

z wakacji

DSC_7902

rodzinna pamiątka

01PB240334

na prezent dla przyjaciela

Wykorzystaj czas

Posegregowane zdjęcia, zrobione albumy czy fotogadżety
to pamiątki na całe życie. 

Cena usługi uzależniona jest od Waszych potrzeb. Jednak ceny za podstawową segregację i obróbkę zdjęć do 100 zdjęć to koszt 50 zł. (w tej cenie: segreguję, usuwam poruszone i nieostre zdjęcia, poprawiam kolory i kontrast, kadruję, nazywam pliki według daty i wydarzenia,  przygotowuję zdjęcia do druku).