Profil na Instagramie od czego zacząć? Lifestylowa sesja Pauliny.

Instagram bazuje na fotografiach, których zadaniem jest przyciągnięcie odbiorcy i zaproszenie do przeczytania posta. Zawsze mamy jakieś zdjęcia na start ale chcąc prowadzić ciekawy profil, warto przygotować sobie materiały do postów już na samym początku.

CHEERLEADERS OPOLE

W 2019 roku powstała w Opolu profesjonalna grupa taneczna Cheerleaders Opole zobacz kadry z sesji promocyjnej.

Nieszablonowo? Inaczej niż wszyscy? Styczniowe wesele Angeliki i Tomka 

Wakacyjne miesiące z literką „r” w nazwie czy zimowe klimaty? Większości z nas wesele kojarzy się z wakacyjnym sezonem, a jednak coraz więcej par decyduje się na wesela w jesienno-zimowej odsłonie. Zobaczcie styczniowe wesele Angeliki i Tomka, którzy stworzyli wyjątkową i piękną atmosferę.

Sylwester w Norwegii- jak zwiedzić kawałek świata nie wydając przy tym całych oszczędności?

Piękne fiordy, ciekawa architektura i morskie klimaty. Odskocznia od codzienności i nietypowe powitanie nowego roku. Zobaczcie kilka zdjęć, które udało mi się zrobić podczas przerwy świąteczno-noworocznej. 

Sesja rodzinno-ciążowa, czyli jak to wszystko opanować i nie zwariować?

Takie sesje rządzą się swoimi prawami. Panuje lekki chaos, ale w efekcie mamy spontaniczne i naturalne kadry, a dodatkowo miło spędzony czas w rodzinnym gronie.  

Impreza firmowa na zakończenie roku

Doceniamy miejsca pracy, w których czujemy się swobodnie. Często jest to zasługa pracodawcy, a firmowe imprezy są idealną okazją na podziękowanie pracownikom za całoroczny wysiłek. Fotorelacja z imprezy na zakończenie 10-letniej pracy Pani Sabiny założycielki herbaciarni Jasminum. 

Daj sobie pomóc. Czyli czy warto oddać przygotowania w czyjeś ręce ?

Czasami dobrym pomysłem jest oddanie pewnych spraw w ręce specjalistów. Fotorelacja z jesiennej realizacji imprezy przez Manufakturę Przyjęć w uroczym Hotelu Jakubus.